Вгору

Випалювання - друк по дереву

Купівля предметів для кухні це дуже приємний процес, а особливо коли купуєш на подарунок господині в будинок. Кожна жінка знає, що і як їй хочеться облаштувати на кухні і, в цілому, в будинку.

Купуючи ложки, дошки, тарілки з дерева, на яких буде ім'я або комплімент це дуже цікаво і захоплююче. По-перше, це як комплімент, а по-друге це пам'ять на тривалий час. Адже цим предметом вона буде користуватися кожен день і згадувати людину, яка їй це подарувала.

Чим дані вироби кращі?

Головне те, що людина може сама вибрати що хоче бачити на дерев'яній ложці або обробній дошці. Перевагою дерев'яних предметів на яких є випалювання емблеми, імені або малюнка є:

Випалювання - друк по дереву

  1. довговічність;
  2. практичність;
  3. оригінальність;
  4. універсальність;
  5. унікальність.

Є можливість замовити бажаний надпис, під час роботи будуть враховані всі побажання з приводу кольору, шрифту, місця випалювання, а також предмета, на якому ви бажаєте це зробити. Якщо ви не вирішили, що хочете, то є заготовки, приклади з чого ви можете вибрати або замовити подібне.

Придбання лопаток з випалюванням

Будь-який господині або господареві буде приємно отримати презент у вигляді дерев'яної лопатки, на якій буде випалено побажання або комплімент. Такі подарунки залишать приємний слід, пам'ять, а головне будуть корисними на кухні. Варто відзначити, що дані надписи не змиваються, не псуються і ніяк не виводяться на відміну від фарби або навіть стійкого барвника.

Як проходить процес випалювання

Зазвичай беруться дерев'яні вироби, їх поверхню відшліфовують до ідеальної, щоб потім вже після випалювання предмет не чіпати і не псувати надпис. Даний процес швидкий і ви зможете напис коханій дружині отримати на будь-якому дерев'яному виробі. Також можна вибрати шрифт, інтервал і додати малюнок із запропонованого, або свій варіант.

Метод пірографії використовується досить давно, деякий час він не користувався популярністю, але зараз повертається мода на унікальні і оригінальні вироби, тому попит великий. Незвичайна кухонна лопатка з зображенням і написом припаде до душі будь-якій представниці прекрасної половини людства.

Такі вироби мають середню статичну ціну на подарунки, які мають цінність в пам'яті і в практиці. Правила щодо збереження та догляду майстер нескладні. Головне, що потрібно пам'ятати - не сильно мочити, адже це дерево і воно може втрачати еластичність і поверхня стане трохи шорсткою.