Вгору

Карпатські українські сувеніри з дерева (подарунки) в роздріб і оптом (опт)

Дерев’яний сувенір – чудовий подарунок

дерев'яний сувенір

Українські Карпати славляться не лише своїм цілющим кліматом, але й унікальними сувенірами з натурального дерева. Колоритні шкатулки, кухонне приладдя і дерев'яні подарунки ручної роботи, безсумнівно подарують пам'ятні спогади від незабутнього відпочинку в Карпатах. 
На сьогоднішній день дерев’яні сувеніри користуються великою популярністю не тільки в Україні, а й за кордоном. Сувенір із дерева є чудовим подарунком для родичів, друзів, колег по роботі. Вироби з дерева є набагато кращими в екологічному плані, ніж з китайської пластмаси. 

Процес виготовлення дерев’яних карпатських сувенірів

колоритні шкатулки

Першим етапом виготовлення дерев’яного карпатського сувеніру буде заготівля та сушка потрібних матеріалів. Якісну деревину можна купити, але на початок краще заготовити в лісі самостійно. 
Щоб це зробити, потрібно добряче потрудитися, адже якісне, екологічно чисте дерево не росте біля дороги.
Після того як майстер відібрав матеріал, його обробляють спеціальним розчином, який захищає дерево від вологи та паразитів.
Потім починається процес виготовлення виробу. Лише у самому кінці дерев’яні сувеніри покривають фарбою або лаком, щоб надати виробу товарного стану.

Види дерев’яних сувенірів

Сувеніри з дерева бувають різних розмірів та видів. Починаючи від талісманів, різноманітних шкатулок, пляшок, і закінчуючи фігурами тварин та людей. Сувеніри виготовляють приблизно від 1-2-ох днів і до 6-ти місяців. Але існує один нюанс. Дерев’яний сувенір, на виготовлення якого потрібно витратити більше ніж два тижні, виробляється лише під замовлення. 
Асортимент дерев’яних сувенірів інтернет магазину «Вироби Карпат» складає понад сто найменувань. Тобто, Ви маєте змогу запропонувати для кожного свого покупця найкращий варіант. Індивідуальний підхід – важлива річ!

Купити дерев’яні сувеніри гуртом та вроздріб :: Ціни

дерев'яні подарунки ручної роботи

На сторінках магазину «Вироби Карпат» Ви знайдете красиві сувеніри для будь-якої події. Кваліфіковані менеджери допоможуть Вам зробити вибір. Сувеніри з дерева, які представлені у нас, виготовляють кращі українські майстри. Оригінальні та вишукані карпатські українські сувеніри з дерева Ви зможете придбати в інтернет магазині «Вироби Карпат» в роздріб і гуртом за доступними цінами.
Ми продаємо сувеніри для подальшого перепродажу. Тому наші ціни дозволять Вам встановити хорошу націнку, залишаючи при цьому вартість виробу привабливою для покупця. 
Наша компанія забезпечує безперебійні поставки дерев’яних сувенірів у найстисліші терміни
Повністю всі дерев’яні сувеніри виготовляються з цінних порід деревини – дуба та ясена, подекуди зустрічається ялівець. Це унікальні природні матеріали, котрі, завдяки своїм якостям чудово піддаються обробці. Вироби з таких порід дерева довгий час мають приємний аромат, адже він позитивно впливає на здоров’я людини.
Сувеніри з дерева покриваються тільки екологічно чистими матеріалами.
Свої вироби ми не покриваємо патиною, тому на них чітко видно структуру дерева і виріб не втрачає своєї натуральності. Використовується тільки мастика на основі воску. 
Також ми не застосовуємо ніяких барвників під час виготовлення сувенірів з дерева, щоб не порушити принцип різьби по дереву.
Сувеніри з дерева шикарно виглядають і це додасть солідності Вашій оселі чи подарунку, який Ви можете зробити для своїх рідних або друзів.