Вгору

Плетені вироби

Ціна:
від - до
Капелюх жіночий
Артикул: 399-30-75
150
140
,
120
грн
Купити
Капелюх
Артикул: 399-29-75
150
140
,
120
грн
Купити

Купити плетені вироби гуртом онлайн. Низькі ціни

Плетені вироби здавна славляться не тільки своїм естетично привабливим зовнішнім видом, а й своїми унікальними властивостями. У плетеному кошику з листя кукурудзи досягається оптимальний температурний режим для тривалого збереження будь-якого продукту, а плетені шльопанці забезпечать ніжці прохолоду і захистять від втоми.

Купити плетені капелюхи

Для того, щоб плетені вироби були міцними, універсальними і одночасно стильними модні дизайнери, як і вмілі ремісники, вибирають в якості матеріалу листя кукурудзи. Завдяки своїй еластичності і високої зносостійкості такий матеріал є максимально зручним в носінні і не «парить» в спекотну погоду. Додатковою перевагою листя кукурудзи, як популярного народного матеріалу, є його легкість. Саме тому не рідко можна побачити дуже легку плетений жіночий капелюх з великими палями, виконану саме з таких листів.

Купити плетені капелюхи ручної роботи

Купити плетені капелюхи – це відмінна ідея і як пам'ятний подарунок з Західного краю. Такий атрибут одягу уособлюється з достатком, сонцем і природою. Ще з давніх часів саме капелюх був невід'ємним атрибутом, як жіночого, так і чоловічого образу, який неодмінно, асоціюється з природою. Крім того, саме плетений капелюх символізує свободу і душевну гармонію. Саме тому дизайнери вибирають такий аксесуар як демонстрацію легкої невимушеності і рекомендують носити, як з потертими джинсами, так і з романтичним платтям.

Купити плетені вироби гуртом

Плетені капелюшок жіноча ціни

Інтернет магазин «Вироби Карпат» пропонує широкий вибір найрізноманітніших плетених виробів від кращих ремісників Західної України. Завдяки нашому каталогу Ви легко зможете переглянути кожен варіант ексклюзивної ручної капелюхи і зробити правильний вибір. Ціни на плетені жіночі капелюхи, як і на чоловічі, є більш ніж доступними. Саме тому Ви легко зможете купити відразу кілька оригінальних і дуже пам'ятних виробів одночасно. Капелюхи жіночі гуртом будуть ще дешевше, тому у Вас є шанс не тільки привести пам'ятні подарунки всій родині, а й значно заощадити. Крім оригінальних плетених капелюхів в Інтернет магазині «Вироби Карпат» Ви зможете знайти ексклюзивні вироби з тканини, які нікого не залишать байдужими.

Інтернет магазин «Вироби Карпат» - Це пам'ятні і потрібні сувеніри ручної роботи за найпривабливішими цінами.

Купити плетені вироби гуртом онлайн - +38 098 09 49 888