Вгору

Обкладинки для документів

Ціна:
від - до
Артикул: 68-31-13
27
24
,
21
грн
Купити
Артикул: 68-30-16
30
26
,
23
грн
Купити
Обкладинка для паспорта
Артикул: 68-29-10
23
21
,
18
грн
Купити
Обкладинка для паспорта.
Артикул: 068-06-8.5
22
19
,
17
грн
Купити
Обкладинка на паспорт
Артикул: 68-29-9.5
23
21
,
18
грн
Купити
Обкладинка для паспорта.
Артикул: 068-08-10
23
21
,
18
грн
Купити
Обкладинка для паспорта
Артикул: 068-09-10
23
21
,
18
грн
Купити
Паспорт ЄС з металевим гербом
Артикул: 68-23-10
23
21
,
18
грн
Купити
Паспорт "Україна це Європа"
Артикул: 68-22-09
22
19
,
17
грн
Купити
Обкладинка для пенсійного
Артикул: 068-012-10
18
16
,
14
грн
Купити
Обкладинка для посвідчення
Артикул: 068-015-10
18
16
,
14
грн
Купити

Обкладинки на паспорт і документи – аксесуар, що підкреслить Ваш імідж

Оригінальні обкладинки на паспорт, якісні обкладинки для документів Ви знайдете завітавши на сторінки інтернет магазину «Вироби Карпат». Обкладинки на паспорт, візитниці, обкладинки для документів різних видів і призначення – колір, матеріал і фактуру обираєте Ви.

Всім відомо, що імідж людини формується, в першу чергу, шляхом оцінювання оточуючими її зовнішнього вигляду, одягу, аксесуарів тощо. Вироби зі шкіри у суспільстві апріорі вважаються престижним аксесуаром, адже мають гарний вигляд, є довговічними і коштують не дешево… 
Вироби зі шкіри – престиж і довговічність 
Наші далекі предки виготовляли собі одяг зі шкіри диких тварин навіть не підозрюючи, що цим вони започаткують моду в сучасному суспільстві на вироби зі шкіри. Тоді це було просто необхідно, зараз – це престижно.

Сьогодні шкіряні вироби полонили ринок, де хизуються модники і модниці. Зокрема, модним аксесуаром сьогодні вважається шкіряна візитниця. Часто чоловіки, які залицяються до ділової жінки, переглянувши каталоги з косметикою та розглянувши різноманітні сувеніри, ламають голову над тим, чим здивувати кохану. А рішення дуже просте: Вам знадобиться… візитниця. Це корисна річ, в яку можна «підкинути» свої реквізити чи навіть – оригінальну валентинку. Креативні подарунки оцінить кожна жінка, до того ж носитиме її поруч з собою завжди.

Обкладинки на паспорт – складова іміджу

Паспорт – документ, що містить основні дані про людину і оскільки його ми пред’являємо в різних установах ледь не щодня, ми повинні подбати про зовнішній вигляд паспорта. Обкладинка для паспорта нині є не лише необхідність, а й своєрідним аксесуаром, адже обкладинки на паспорт можна обрати собі до смаку і їх безліч. Обкладинки на паспорт купити можна і в переході метро, і в газетному кіоску, але ми пропонуємо Вам придбати вироби зі шкіри − обкладинки на паспорт, які виглядатимуть краще і служитимуть Вам довше. Обкладинки на паспорт можуть бути різними за кольором та з різних матеріалів, Ви також можете обрати різну фактуру. Надзвичайно популярними зараз стали патріотичні обкладинки на паспорт: «Паспорт «Україна − це Європа», а також – обкладинки з металевим гербом.

Обкладинки для документів – гарантія їх довговічності і Вашого спокою

Окрім обкладинки на паспорт, важливими гарантами Вашого іміджу, чи навіть – спокою, є обкладинки для документів. Головне призначення обкладинки для документів – зберегти документи від пошкодження. А також власник може швидко відшукати потрібний документ серед низки інших, придбавши обкладинки для документів різних кольорів.

Обкладинки для документів потрібні людям різного віку і статусу, адже обкладинки для документів бувають різних видів: обкладинка  для посвідчення МВС, обкладинка для військового квитка, обкладинка для студентського посвідчення, обкладинка для заліковки, обкладинка для пенсійного посвідчення, обкладинка для посвідчення ветерана, обкладинка для документів водія тощо. Обкладинки для документів потребують також трудова книжка та медична книжка, оскільки їх часто беруть до рук різні люди та й зберігаються вони не тільки вдома. Обкладинка для документів потрібна і власникам авто, а ще обкладинка для авто-документів – це оригінальний подарунок чоловікові в день професійного свята чи іменин.