Вгору

Картини ручної роботи з берести

Ціна:
від - до
Карта України
Артикул: 659-80-00
0 грн
Купити
Картина з берести 10х15
Артикул: 319-01-35
65
60
,
50
грн
Купити
Картина з берести 13х18
Артикул: 319-02-40
75
65
,
60
грн
Купити
Картина з берести 13х23
Артикул: 319-03-45
80
75
,
65
грн
Купити
Картина з берести 20х25
Артикул: 319-04-50
90
80
,
70
грн
Купити
Картина з берести 20х30
Артикул: 319-05-55
100
90
,
80
грн
Купити

Купити картину з берести онлайн :: Ціни :: Фото

Берест - це чудовий матеріал, який здавна використовується для виготовлення найрізноманітніших домашніх засобів. Вироби з берести наповнюють будинок затишком і створюють особливу атмосферу добра і достатку. Саме бересту ще в Стародавній Русі застосовували в якості матеріалу, як для плетених скринь, так і для художніх виробів. Крім того, тонкий берест використовували, як аналог паперу для письма.

картини з берести

За своєю структурою берест представлений ​​у вигляді тонкого верхнього шару березової кори і має низку переваг. Такий натуральний матеріал гармонійно поєднує в собі високу міцність, пластичність і має не велику вагу. Крім того, саме берест має антибактеріальні властивості і має високу стійкість до гниття. Завдяки своїм унікальним властивостям саме берест застосовують для створення унікальних художніх шедеврів.

Оригінальні вишукані картини на бересті - це відмінний подарунок

Картини на бересті є справжньою окрасою будь-якого інтер'єру. Карпатські краєвиди, намальовані на натуральному дереві виглядають більш, ніж оригінально і престижно. Крім того, такі картини є одними з найбільш довговічних і міцних виробів. Картини на бересті не псуються з часом і максимально точно передають той особливий колорит карпатських гір. Такий декор зможе подарувати затишок будь-якому будинку, тому попит на такі карпатські сувеніри з кожним роком тільки зростає.

Купити картини з берести

Не меншою популярністю користується карпатський hand made. Берест своїми руками - це захоплююче і зовсім не складно. Саме берест відноситься до таких матеріалів, з якими дуже легко працювати. На корі берези м'яко і рівномірно можуть розташуватися найрізноманітніші фарби, в тому числі і масляні. Саме тому, перебуваючи на відпочинку, багато туристів вирішують спробувати змайструвати картину своїми руками. Такі вироби з дерева стануть відмінним варіантом подарунка з західного краю. У тому випадку, якщо Ви віддаєте перевагу отримати нестеменний шедевр від справжніх карпатських ремісників, то ви можете купити картини з берести в Інтернет магазині "Вироби Карпат" просто зараз. У нашому каталозі представлені найрізноманітніші вироби з дерева, які зможуть наповнити Ваш будинок затишком і теплом.

Інтернет магазин "Вироби Карпат" - Це широкий вибір оригінальних і колоритних картин з берести за найпривабливішими цінами.

Купити картини з берести - 098 09 49 888