Вгору

Худ-розпис і декупаж

Художній розпис і декупаж від ремісників Карпат

У світі хай-тек технологій, коли подарунок можна вибрати буквально недавно придуманий і поставлений на масове виробництво, все частіше люди стали звертати увагу на старі, але не забуті види мистецтва, здатні «народити» цікаві предмети, які можна принести в дар близькій людині. З них лідируючі позиції займає художній розпис та декупаж. Чому ж люди купують і дарують один одному такі подарунки? Насправді все просто – ці речі зроблені руками людини і саме це стали цінувати сьогодні. Раніше, наприклад, у людей просто не було іншого вибору, а сьогодні вибір є – можна купити якусь світиться і бігає жабу або ж красиво вирізане дерев'яне виріб, на якому виконаний декупаж. Художній розпис, в свою чергу, може бути застосована на виробах з пластмаси, дерева, заліза глини, кістки і інших матеріалах. Політ фантазії великий і тому вам буде наданий вибір від стандартних заготовок до абсолютно унікальних творів мистецтва.

Художній розпис

декупаж

Наш магазин займається продажем таких цікавих речей, але якщо ви бажаєте придбати готовий матеріал і спробувати зайнятися його оформленням самостійно, то для вас у нас є заготовки для рукоділля. Також ви можете їх купити для того, щоб подарувати людині, який має відношення до мистецтва і вміє гарно малювати. Адже це допоможе йому провести якийсь час наодинці з собою, своїми думками, своїми фантазіями. Не забудьте потім подивитися що у нього вийшло & ndash; йому буде приємно вашу увагу.

Багатьом ще подобається посуд. Адже у кожної мами є десь приховані графини, тарілки, блюдця і т.п.? Або, можливо, вони стоять на самому видному місці в якості елементів декору. Так чи інакше, у нас є тарілки під розпис і декупаж. Ви можете всією сім'єю зібратися ввечері в одній кімнаті і почати творити історію, адже за вами наступні покоління оцінять не старий диван, що залишився їм у спадок, а саме такі речі, які ви робили самі, особливо, якщо це було всією сім'єю.

Спочатку розписом займалися окремі майстри, але в період з XVII по XVIII століття цим видом мистецтва стали займатися цілі поселення і місцевості. Сьогодні такого масового захоплення людей навряд чи можна знайти, але окремих майстрів, якісно виконують розпис, вистачає.

Художній розпис

Крім тарілок, в нашому магазині ви знайдете:

Ну а перед настанням Нового Року люди звертаються до нас, щоб встигнути заздалегідь купити іграшки заготовки до Нового Року. Адже приємно ж отримати такий подарунок, погодьтеся?

З нами працюють, виходячи з багатьох причин, але основними є:

  • простий, неформальний, але професійний підхід до кожного клієнта;
  • можливість надати всю необхідну документацію, що підтверджує якість продукції;
  • цікаві ціни, якими зацікавиться будь-яка людина.

На сьогоднішній день художній розпис та декупаж міцно займають свої позиції в цивілізованому світі. Ми навіть стали частіше ходити в театри і воліємо їх 4D кіно. Ніхто не сумнівається в тому, що ви йдете в ногу з часом, але свою історію і коріння забувати не слід. І тому в нашому магазині ви знайдете все найнеобхідніше для того, щоб не тільки отримати можливість пофантазувати, але і здивувати людей своїм смаком на сучасне життя, в якій тільки розширюється місце для мистецтва. Навіть сам лорд Байрон і Пікассо захоплювалися декупажем і в сучасному світі мода на нього не впала – вона тільки відроджується і зовсім скоро такі вироби будуть цінуватися набагато більше, ніж зараз, причому це як в прямому, так і в переносному сенсі.

Декупаж - + 38 098 09 49 888