Вгору

Значки

Ціна:
від - до
Значок депутата України
Артикул: 365-01-20
40
35
,
30
грн
Купити
Значок EU-UA
Артикул: 365-02-025
40
38
,
35
грн
Купити
Значок "Я Українець"
Артикул: 365-03-20
50
45
,
42
грн
Купити
Вимпел Гімн України
Артикул: 449-30-20
36
32
,
28
грн
Купити

Купити оригінальні значки гуртом і в роздріб

Значки - це нагрудні пластикові, дерев'яні, скляні або керамічні фігурки-композиції невеликого розміру з певні принтом, написом або гравіюванням, які сприймаються як відмінною мітки, що позначає зарахування до конкретної групи чи спільноти. За своєю конструкцією, значки складаються з основи і прикріпленого з тильного боку кріплення. За значенням, їх зараховують до різновиду бейджів. Такі значки популярні серед молоді і людей, які ведуть активний спосіб життя і відносять себе до певних клубам інтересів.

Значки

Найбільш поширений тип значків - пластикові значки. Вони приваблюють не тільки доступною вартістю, але і відносною легкістю створення. Щоб зробити пластиковий значок потрібно підібрати і роздрукувати відповідний обраному формату малюнок, накласти отриману картинку на основу значка і зафіксувати прозорою кришкою з пластика. Вуаля, і виріб готовий!

Основоположним етапом виготовлення значка будь-якого виду є правильне макетування. Подальшу технологію визначають залежно від того, як в кінцевому рахунку повинен виглядати виріб. Технологічно, наступний етап буде штампування, лиття або закачування значків.

Значки за низькими цінами

Додаткові способи обробки матеріалу дозволять виготовити оригінальні відмінні елементи значка, а характер гальванічних покриттів забезпечить стійкість до несприятливого впливу навколишнього середовища, подряпин і механічних пошкоджень.

Найвигідніше замовити або купити значки гуртом. Тоді і ціна знизиться, і підхід виробника стане більш персональним, і якість гарантована покращиться.

Пам'ятні або значки з відзнакою, як правило, замовляють для нагородження тих чи інших осіб або ж приурочено якимось знаменним подіям. Ефективно використовувати значки і для поширення реклами конкретних акцій або установ.

Останнім часом найбільш успішними вважаються сувенірні значки.

Купити значки

Сувенірні значки користуються попитом у туристів, патріотично орієнтованих громадян і компаній офісного типу. Яскравим прикладом подібної успішності можна назвати масову перевагу покупців етно-значків категорії "Карпатські сувеніри", значків-самовизначень типу значок "Я Українець" або з написами "Я люблю ..." з назвою міста, де купується виріб.

Крім значків модною пропозицією сувенірних крамниць вважається: вимпел Гімн України, під старовину, а також біжутерія ручної роботи.

Купити значки гуртом - +38 098 09 49 88