Вгору
+38 098 09 49 888
+38 099 52 49 888
+38 093 03 49 888
Sports Bloopers
Кошик порожній

Випалювання по дереву. Декорування обробних дощок

З незапам'ятних часів людство покращувало предмети побуту, з якими доводилося постійно взаємодіяти. Випалювання по дереву було і досі залишається одним з видів надання чогось індивідуальності. Декорування обробних дошок і сьогодні досить популярно серед жителів нашої країни. Інтернет-магазин "Карпатські вироби" пропонує такі послуги своїм клієнтам. У нас є необхідна кількість найпопулярніших макетів, за якими проводиться випалювання по дереву. Крім цього, ви можете замовити у нас індивідуальний проект, абсолютно унікальний в своєму роді. Ідеально підійде для приватних підприємців, оскільки встановлено обмеження замовлення виробів за індивідуальними проектами – Проте 50шт.

Випалювання по дереву

Декорування обробних дощок

Для того, щоб більш детально описати і обговорити майбутню роботу, рекомендуємо зв'язатися з консультантами нашої компанії. Для цього просто зателефонуйте за телефонами, вказаними в шапці сайту і отримаєте детальну безкоштовну консультацію. Гравірування і випалювання сьогодні вже переступили старе поняття людини про цей процес. Рідко хто використовує старі методи випалювання сталевим стрижнем, паяльником або кочергою. У процесі роботи нами використовується спеціальний лазерно-гравірувальний верстат, який відповідає вимогам до сучасної роботі з випалювання. Декорування випалюванням обробних дощок супроводжується застосуванням особливих методів, а також особистим умінням і досвідом майстра. Ви отримаєте в результаті товар, який можете або залишити собі і користуватися ним на кухні, або ж подарувати своїй близькій людині. Такий подарунок залишить пам'ять про вас і про ваш почуттям стилю, вміння подати хороший подарунок ніхто не відміняв, а значить ви будете в центрі уваги і залишитеся дорогою людиною на довгі роки.

Декорування обробних дощок

Випалювання по дереву

Ціна нашої роботи включає в себе:

  • дизайн макета;
  • створення векторного зображення.

Декорування випалюванням обробних дощок

У зв'язку з невеликою вартістю роботи, ви можете замовити собі відразу кілька виробів із зображенням, прийнятим за основу. Купуючи все для кухні, задумайтеся над питанням замовлення на нашому сайті ексклюзивних виробів. Отримайте консультацію у нашого фахівця, оформіть замовлення і чекайте його доставки. Ми впевнені в тому, що вам сподобається співпраця з нами, а ті обробні дошки або інші товари, випалювання на яких ви замовте у нас, прослужать вам довгі роки. Співпраця може бути приємною, якщо ви вибрали vurobukarpat.com.ua

Випалювання по дереву - +38 098 09 49 888