Вгору

Підбираємо дерев'яні келихи

Всі ми любимо прикрасити своє життя чимось незвичайним, додати трохи яскравості. У цьому часто допомагає повернення до історії, автентичності. Відчувши себе на місці своїх предків, роблячи щось як це було передбачено традиціями, можна отримати масу задоволення.

Приємно, що наша країна має велику історію і є люди, які її зберігають і дозволяють доторкнутися до неї і іншим, в магазині можна купити багато гарних речей, зроблених руками справжніх майстрів. Наприклад, пити пиво не зі скляного келиха, а робити це так, як стародавні німці, гуцули і вікінги - з дерев'яної кружки. Від такого заняття ви отримаєте набагато більше задоволення, ніж від простої посиденьки в пабі.

На що варто звернути увагу при виборі

Дерев'яний пивний келих дозволить не тільки відчути всі ноти хмільного напою, а й відчути приємний природний присмак лісу, хвої. Таким чином напій стане ще яскравіше і приємніше.

Підбираємо дерев'яні келихи

Дуже важливо, щоб така річ була якісна для того, щоб дозволити повністю вникнути в насолоду процесом не відволікаючись на мінуси, наприклад, що пиво протікає чи необроблена деревина створює вам неприємні відчуття. Усередині таких келихів використовують металеві колби, які дозволяють зберігати не тільки смак пива, але і тривалий час не дають йому втрачати необхідний градус прохолоди. Дерев'яний корпус також повинен бути виконаний якісно, ​​відшліфований, відполірований. Зазвичай для створення оздоблення використовують дерево:

  • дуба;
  • горіха;
  • явора;
  • бука.

Це найбільш міцні матеріали, які роблять такий сувенір практично вічним.

Крім того, що з таких виробів дійсно смачно і приємно літнім вечором насолодитися напоєм в хорошій компанії, вони відмінно вписуються в будь-який інтер'єр, будуть відмінно виглядати і стануть помічниками на кухні для справжньої господині, а також особливо доречні будуть в лазні чи сауні. Такий сувенір не може бути марним, можна знайти також багато цікавих речей серед інших дерев'яних сувенірів.

Зробити такий подарунок ще більш приємним можна, якщо прикрасити келих особливим ​​гравіюванням, адже дерево дуже хороший, податливий для роботи матеріал. Можна вирізати особливий знак або слово на корпусі для близької людини. Це завжди буде нагадувати йому про вас в приємні моменти життя. Якісний сувенір з екологічного матеріалу - завжди хороша ідея для подарунка кожній людині, навіть якщо ви його погано знаєте. Зробивши такий вибір, ви не помилитеся.