Вгору

Кухонні вироби з лози

Плетені тарілки, підноси, вази і хлібниці мають багато переваг:

Кухонні вироби з лози

  • такий посуд не б'ється. Її можна легко брати з собою на пікнік не боячись розбити;
  • екологічна чистота. Шанувальники здорового способу життя і всього натурального будуть в захваті;
  • історична і етнічна цінність. Вважається, що таким посудом користувалися наші предки. Тому користуючись таким посудом, ми віддаємо данину своєї історії звертаючись до своїх предків.

Крім цього, є і цілий ряд практичних переваг. У плетеному посуді можна тримати хліб, прості закуски, солодощі. За нею легко доглядати і при належному догляді вона може прослужити не один рік.

Плетені з лози вироби прикрасять не тільки будь-який пікнік, а й будь-яке застілля. Такий посуд створює затишок і домашній комфорт. Недарма багато кафе і ресторани, щоб підкреслити свій високий клас і створити домашню атмосферу, використовують плетений з лози посуд.

Як виготовляються кухонні вироби з лози

Весь посуд виготовляється вручну. Це довга й кропітка робота. Спочатку необхідно підготувати лозу, як правило у різних країнах для цього використовуються різні дерева і чагарники. Наприклад, в Україні використовується виноградна лоза або верба, а в США осоку, багряник або очерет. В азіатських країнах використовується ротанг або молодий бамбук.

плетений буває не тільки посуд, але і меблі і такі меблі вважається престижними і дорогими. У багатьох країнах існують цілі школи, в яких готують майстрів з лозоплетіння та величезна кількість майстерень.

Як правило посуд замовляють на замовлення, але можна купити і готовий посуд з лози така продається зазвичай в відділах товарів для кухні. Для багатьох світових культур лозоплетіння є невід'ємною частиною історії.

Плетений посуд в якості подарунка або сувеніра

Дуже хороша традиція дарувати плетені кухонні вироби. Такий подарунок є універсальним. Посуд потрібний всім, а особливо такий статусний. Новий посуд виділяє приємні нотки лісу. Багато хто навіть займаються колекціонуванням такого посуду намагаючись знайти рідкісні екземпляри.

Величезний вибір плетених хлібниць, підставок, підносів і ваз різних відтінків дозволить прикрасити інтер'єр будь-якої кухні створивши атмосферу затишку і тепла. Плетені вироби прекрасно поєднуються з сучасною кухонною технікою дозволяючи створити відчуття злиття минулого і сьогодення.