Вгору

Дерев'яні сувеніри в якості подарунка

Іноді буває складно вибрати подарунок, адже перед людиною виникає складний і непростий вибір. Всім хочеться порадувати коханим та близьким оригінальним подарунком, тож чому б не замовити що-небудь дерев'яне?

Це може бути все що завгодно: пивні кухлі, шкатулки, посуд, годинник, ручки, браслети, трубки для куріння, свічники - вибір дуже великий. У такого подарунка буде не тільки декоративне, але і практичне застосування, наприклад, дуже оригінальні дерев'яні підставки для пляшок http://vurobukarpat.com.ua/suveniry/butylki-dekorativnye-stakany-grafiny/.

Українські Карпати відомі не тільки своїми курортами, але і майстерними майстрами по дереву. Кожен виріб карпатських майстрів - це справжній витвір мистецтва.

Як робиться знаменитий карпатський дерев'яний сувенір

Карпатські майстри грунтовно підходять до вибору матеріалу для свого виробу.

Дерев'яні сувеніри в якості подарунка

  1. Необхідно вибрати дерево. Це дуже важливо. Воно не повинно зростати біля жвавих автомобільних трас. Дерево - це екологічно чистий матеріал, а значить найкраще шукати заготовку в глибині лісу. Такий виріб буде мати приємний лісовий запах.
  2. Важливим є обробка матеріалу, яка дозволяє захистити дерево від шкідників і вологи. Подарунок повинен бути довговічним.
  3. Тільки після цього починає процес виготовлення. По закінченню роботи готовий виріб покривається лаком.

Час виготовлення виробу залежить від майстра і складності роботи. Кожен виріб виготовляється на замовлення. На це може піти і 2-3 дня, може 1-2 тижні, а може і кілька місяців.

Як правило, невеликі вироби з дерева, наприклад, талісмани, фігурки тварин, пивні кухлі, дерев'яні магніти виготовляються швидко. Але деякі види виробів, наприклад, курильні трубки, вимагають ґрунтовного підходу, особливо якщо клієнт вимагає додаткових декоративних елементів. Подивитися приклади карпатських сувенірів можна тут.