Вгору

Дерев'яні шкатулки

Ви також постійно в пошуку подарунків для коханих, близьких та друзів?! Тоді вам точно слід задуматися про вироби з дерева з написами і випалюванням малюнків. Такі подарунки будуть приємні як молодому поколінню, так і людям старшого віку. Вони несуть символічний характер, пам'ять про людину, яка подарувала, а також практичне призначення.

Чим хороші предмети з дерева?

Дерево це матеріал, який з екологічної точки зору можна використовувати на кухні, в побуті і купувати іграшки для дітей. При правильній підготовці дерева, обробці і зачистці, він максимально безпечний, а також довговічний.

На дні народження дівчаток, дівчат, а також жінок і на інші свята багато хто замислюється придбати дерев'яні шкатулки. Досить вдалий і цікавий вибір. Адже людина, яка отримає цей подарунок зможе самостійно розпорядитися що у неї покласти, де поставити і як її зберігати. Це велике поле для фантазії і застосування. Практично всі предмети з дерева довго мають презентабельний вигляд, а якщо правильно за ними доглядати то практично довговічні. Адже багато з дитинства бачили або пам'ятають великі скрині в бабусь в коморах, які десятиліттями зберігали свій прекрасний вид, при цьому зберігаючи там цінні речі.

Як прикрасити дерев'яну шкатулку?

Щоб подарунок був унікальним і оригінальним, досить замовити напис, гравіювання або випалювання імені на ній, або побажання, якісь значущі слова. Важливо щоб іменинник отримав цю скриньку мав уявлення, що ви мали на увазі. Варіанти:

Дерев'яні шкатулки

  1. випалювання малюнка;
  2. випалювання дати, слова, побажання;
  3. вмонтування замку з ключем.

Можна придумати масу варіантів і прикрасити її, щоб було красиво і цікаво. Подавши такий презент близькій людині на значущу дату додасть йому не тільки естетичну насолоду, а й ще більшого значення. Розміри можна вибирати різні, а краще поцікавтеся у людини, якій будете дарувати, щоб він поклав наприклад у таку цікаву скриньку або скриню. Важливо щоб вона мала практичне застосування.

Унікальність

Будь-які подарунки унікальні своїм дизайном і формою. Тому, замовляючи шкатулку з натурального дерева, постарайтеся самі придумати майстру малюнок, напис або значиму фразу. Гуцульські майстри настільки чітко і красиво зможуть всі змайструвати і виготовити, що ви будете в захваті.