Вгору

Умови поставки экспорту.

Експорт здійснюється за індивідуальною домовленістю з клієнтом на умовах FCA. Для початку всіх розрахунків, нам потрібно точно розуміти який товар цікавить клієнта, і в якій кількості.
Для цього найзручніше оформити попереднє замовлення через наш сайт, це допоможе уникнути усних неточностей. На нашому сайті можна переключити валюту (долар, євро). Ціна, запропонована на сайті, для внутрішнього ринку. За умови експорту, ціна трохи змінюється, з умовою підвищених витрат по митно-експортними операціями. Після скоєння попереднього замовлення, ми надаємо клієнту точні ціни.
Узгоджуємо всі деталі замовлення, робимо рекомендації по товарах і умов поставки.
У випадки позитивного результату, між обома сторонами, укладається контракт, попередньо погодивши терміни на поставку товару.
Оплата проводиться за домовленістю, зазвичай ми готуємо товар до відправки, і початковий пакет документів до експорту, коли все готово, не менш ніж за 7 днів до відправки, клієнт зобов'язаний сплатити 100% вартості товару, яка буде вказана в інвойсі.
В окремих випадках може знадобитися передоплата.
Після чого товар можна доставляти на митницю, для подальшої митної реєстрації.
За бажанням клієнта, можемо допомогти в пошуку перевізника, розрахунку доставки до пункту призначення.
Зв'язок з клієнтами підтримуємо через електронну адресу: aleks-com@ukr.net
Телефон: + 38-067-968-98-98 (Viber, WhatsApp), skype: sashina007, в випадки якщо ви говорите російською, українською мовою, можемо зрозуміти Польський і Чеський. В інших випадках краще звертатися на електронну адресу, де ми переводимо текст за допомогою гугл перекладача.