Вгору

Прикраси

Всі хочуть виглядати красиво. Люди постійно прагнуть прикрасити будинок різними статуетками, квітами, і іншими милими штучками. А вже заглянувши в магазин з прикрасами, жінка, однозначно, затримається там на якийсь час.

Краща біжутерія, це та, яка виконана з натуральних матеріалів. Сьогодні, в Україні і не тільки, дуже популярні вироби з дерева і натуральних тканин і каменів. Особливі вони з кількох причин:

  • відсутність токсичності. Такі матеріали можна сміливо вдягати і носити скільки завгодно, не боячись алергічної реакції;
  • ексклюзивність. Подібні прикраси, як правило, виконуються на замовлення, і знайти ідентичну варіацію буває досить складно;
  • особлива енергетика, і символіка. У кожен виріб подібного роду, вкладається особливий сенс і призначення. Практично, всі вони спрямовані на убезпечення господаря або господині від негативної енергетики, пристріту і іншого поганого впливу ззовні. Більш того, багато хто з них мають здатність «витягувати» на себе негативну енергію, збагачуючи, при цьому, людини позитивним настроєм.

Сувеніри, виконані з дерева або кераміки, безперечно, додадуть індивідуальність вашого будинку. А уявіть, як ви виділитеся, якщо на будь-який захід піднесете в дар господареві, наприклад, комплект з декоративної пляшки і склянок. Про подарунки жінці, можна говорити вічно.

Натуральне прикраса - данина поваги

Жінка, часто сама не проти побалувати себе приємними дрібницями у вигляді витонченої резинки для волосся або браслетом з декоративними перлинками. Тому, вибираючи подарунок прекрасній статі, придивіться до виробів ручної роботи.

Прикраси

  1. Браслети з намистин, з бісеру.
  2. Гарнітур з сережок, намиста і браслети.
  3. Масивні дерев'яні браслети на руку або на ногу.
  4. Яскраві пов'язки на голову.
  5. Унікальні чохли для телефону.
  6. Декор для інтер'єру.

Зараз, часто можна зустріти людей з червоною ниткою на зап'ясті. І це, до речі кажучи, дуже розумні люди, вони знають, що така нитка це оберіг від пристріту і поганих думок оточуючих людей.

Кожна свідома мама, оберігає свою дитину вже тоді, коли вона знаходиться ще в утробі. А з його появою на світ, прагнення мами захистити і вберегти свого малюка, досягає апогею. Тому перед першим виходом на вулицю, вона закріплює на візку непримітну шпильку з захисним оком, тільки він може відвести поганий погляд, заздрість і злість навколишнього світу. Тому, вибираючи прикраси собі або своїм близьким, придбайте натуральні вироби зі змістом.