Вгору

Навіщо потрібні хлібниці з дерева

Якщо неправильно зберігати хліб, то він може швидко зачерствіти і покритися пліснявою. Все це відбувається через високу вологість або занадто сухого повітря. Існує безліч різних способів правильно зберігати хліб і один з них - використання хлібниць з дерева.

Хлібниця - спеціальний контейнер для зберігання хлібобулочних виробів. Вважається, що в ній хліб не черствіє і не покривається пліснявою довгий час через мікроклімат, який створюється всередині хлібниці.

Як правильно вибрати хлібницю

Навіщо потрібні хлібниці з дерева

Вони бувають різні. Вибравши погану хлібницю, ви не отримаєте того ефекту збереження хліба, який вона повинна створювати. У таких контейнерах хліб буде швидко псуватися.

Перше на що слід звернути увагу - це на матеріал, з якого виготовлено виріб. В основному для цього застосовується бук, береза, ясен або липа. Ці породи дерева добре створюють мікроклімат всередині хлібниці допомагаючи довше зберегти аромат і смакові якості хліба. Не варто купувати хлібницю, при виготовленні якої застосовується сосна. У такому контейнері хліб буде вбирати запах смоли.

Зверніть увагу на якість збірки. Гарний виріб не пропускає зайву вологу і не дає хлібe зіпсуватися. Важливий не тільки склад, а й лаки, якими оброблені дерев'яні поверхні. Дерево теж має властивість псуватися з часом, лаки і спеціальні склади запобігають пересихання дерева.

Хлібниця в якості подарунка і сувеніра

Хлібниця з дерева може стати прекрасним подарунком. Зазвичай її дарують близьким людям: батькам або молодятам, як перший і головний атрибут кухонного начиння. Такий предмет займає почесне місце на кухні, а значить вона повинна мати привабливий вигляд. Деякі майстри використовують різьбу по дереву, випалювання, наносять орнаменти і малюнки. Вона стає невід'ємною частиною інтер'єру кухні і її не соромно подарувати навіть друзям.

При бажанні можна придбати вже готове кухонне приладдя. Існують хлібниці різних кольорів, розмірів і форми. Є навіть оригінальні хлібниці у вигляді невеликого дерев'яного будиночка з різними дверима. Такі дерев'яні вироби можуть відкриватися як горизонтально, так і вертикально, або як жалюзі. Величезна різноманітність кольорів і відтінків дозволить підібрати хлібницю, яка підходить під будь-який інтер'єр кухні або їдальні. Тому збереження вашого хліба гарантована на тривалий час.